Malfait

Afbeelding op about.php

Wie is wie

Receptie en Onthaal

foto van Possenier
Receptie & onthaal
Shari
Possenier

056 / 200 800

shari@malfait.be

Management

foto van Malfait
Gedelegeerd bestuurder
Helena
Malfait

056 / 270 058
0490 / 420 257
helena@malfait.be
foto van Malfait
Bestuurder
Erlend
Malfait

056 / 200 800

erlend@malfait.be
foto van Lewille
Commercieel Directeur - BVBA Lewille Joost
Joost
Lewille

056 / 270 066
0475 / 372 509
joost@malfait.be

Dienst Particulieren

foto van Porteman
Particulieren A => M
Céline
Porteman

056 / 270 071

particulieren@malfait.be
foto van Decraene
dossierbeheerder Particulieren
Maika
Decraene

056 / 270 057

particulieren@malfait.be

Dienst Ondernemingen

foto van Dejonghe
Diensthoofd Ondernemingen , Industrie G => R
Valerie
Dejonghe

056 / 270 062

industrie@malfait.be
foto van Provoost
Ondernemingen Industrie A => F
Inge
Provoost

056 / 270 055

industrie@malfait.be
foto van Bataillie
Ondernemingen industrie L, M, S => Z
Sabine
Bataillie

056 / 270 074

industrie@malfait.be
foto van Depoortere
Vloten Industrie
Céline
Depoortere

056 / 270 064

vloot@malfait.be
foto van Nuyttens
Vloten Industrie
Gudrun
Nuyttens

056 270 061

vloot@malfait.be
foto van Koulinitch
KMO
Olga
Koulinitch

056 / 270 069

kmo@malfait.be
foto van Depuydt
Auto & Vloten - KMO
Stefanie
Depuydt

056 / 270 053

kmo@malfait.be

Dienst Leven/Hospitalisatie

foto van Niehe
Ondernemingen Leven & Hospitalisatie & Pensioenopbouw
Marie-Katrien
Niehe

056 / 270 072

marie-katrien@malfait.be
foto van De Haan
Administratie Leven & Hospitalisatie
Sabine
De Haan

056 / 200 800

leven@malfait.be

Schadedienst

foto van Mariacour
Diensthoofd Schadebeheer - Ondernemingen KMO & Industrie C => D /W => Z
Cindy
Mariacour

056 / 270 076

schade@malfait.be
foto van Deleu
Schadebeheer Ondernemingen KMO & Industrie E => V
Nadine
Deleu

056 / 270 063

schade@malfait.be
foto van Saubain
Schadebeheer Particulieren A => J + Hospitalisatie & Gewaarborgd Inkomen
Bruni
Saubain

056 / 270 052

schadeparticulieren@malfait.be
foto van Glorieux
Schadebeheer Particulieren K => Q, Ondernemingen KMO & Industrie A => B
Yaëlle
Glorieux

056 / 270 056

schade@malfait.be
foto van De Ceuster
Schadebeheer Particulieren R => Z, Ondernemingen KMO BA Uitbating + Brand
Martine
De Ceuster

056 / 270 054

schadeparticulieren@malfait.be
foto van Van Peeterssen
Schadebeheer - Jurist - Ondernemingen BA / ABR & Transport
Laurent
Van Peeterssen

056 / 270 075

laurent@malfait.be

Commerciële Dienst

foto van Braet
Commercieel Afgevaardigde
Nicole
Braet

056 / 270 068
0485 / 358 897
nicole@malfait.be
foto van Heytens
Commercieel Afgevaardigde
Hilde
Heytens

056 / 270 060
0477 / 974 222
hilde@malfait.be
foto van Malfait
Commercieel Afgevaardigde
Koen
Malfait

056 / 270 077
0475 / 802 328
koen@malfait.be
foto van Bael
BVBA Marc Bael Risk Management & Legal Services
Marc
Bael

056 / 270 065
0499 / 700 699
marc@malfait.be
foto van Vanherpe
Zaakvoerder BVBA P Vanherpe & Partners
Patrick
Vanherpe

056 / 270 051
0474 / 273 900
patrick@malfait.be
foto van Verlinde
BVBA Assuverma
Marnix
Verlinde

056 / 270 067
0475 / 612 458
marnix@malfait.be
foto van Pentchev
Commercieel Afgevaaardigde
Angel
Pentchev

056 200 800
0475 211 357
angel@malfait.be

Dienst Boekhouding

foto van Doms
Boekhouding
Els
Doms

056 / 270 073

els@malfait.be
foto van Mestdagh
Boekhouding
Sven
Mestdagh

056 / 270 078

sven@malfait.be