Malfait

Afbeelding op about.php

Notre Equipe

Réception & Acceuil

foto van Rouzieva
Management Assistente
Nara
Rouzieva

056 / 270 079

nara@malfait.be
foto van Possenier
Réception & Acceuil
Shari
Possenier

056 / 200 800

shari@malfait.be

Gestion

foto van Malfait
Administrateur délégué
Helena
Malfait

056 / 270 058
0490 / 420 257
helena@malfait.be
foto van Malfait
Administrateur
Erlend
Malfait

056 / 200 800

erlend@malfait.be
foto van Lewille
Directeur Commerciale - Lewille Joost SARL
Joost
Lewille

056 / 270 066
0475 / 372 509
joost@malfait.be

Service Particuliers

foto van Porteman
Gestionnaire Dossiers Particuliers A => M
Céline
Porteman

056 / 270 071

particulieren@malfait.be
foto van Decraene
Service Particulier
Maika
Decraene

056 / 270 057

particulieren@malfait.be
foto van Olexiouk
Service Particulier
Eugenia
Olexiouk

056 / 270 050

particulieren@malfait.be

Service Entreprises

foto van Dejonghe
Entreprises G = > R
Valerie
Dejonghe

056 / 270 062

industrie@malfait.be
foto van Provoost
Service Entreprises A => F
Inge
Provoost

056 / 270 055

industrie@malfait.be
foto van Bataillie
Entreprises L, M, S => Z
Sabine
Bataillie

056 / 270 074

industrie@malfait.be
foto van Depoortere
Voitures
Céline
Depoortere

056 / 270 064

vloot@malfait.be
foto van Nuyttens
Service PME
Gudrun
Nuyttens

056 / 270 061

vloot@malfait.be
foto van Koulinitch
SME
Olga
Koulinitch

056 / 270 069

kmo@malfait.be
foto van Debaeke
Service PME
Evy
Debaeke

056 / 280 200

evy@malfait.be
foto van Depuydt
Services P.M.E. - Voiture & Transport
Stefanie
Depuydt

056 / 270 053

kmo@malfait.be

Service Vie & Hospitalisation

foto van Niehe
Assurance Vie & Hospitalisation
Marie-Katrien
Niehe

056 / 270 072

marie-katrien@malfait.be
foto van De Haan
Administration Vie & Hospitalisation
Sabine
De Haan

056 / 200 800

leven@malfait.be

Service Sinistre

foto van Mariacour
Gestionnaire Service Sinistre Entreprises C => D / W => Z
Cindy
Mariacour

056 / 270 076

schade@malfait.be
foto van Deleu
Gestionnaire Service Sinistre Entreprises E => V
Nadine
Deleu

056 / 270 063

schade@malfait.be
foto van Verfaillie
Gestionnaire Service Sinistre Particuliers A => J + Services Entreprises Hospitalisation
Arnaud
Verfaillie

056 / 270 052

schadeparticulieren@malfait.be
foto van Glorieux
Gestionnaire Service Sinistre Particuliers K => Q, Services Entreprises A => B
Yaëlle
Glorieux

056 / 270 056

schade@malfait.be
foto van De Ceuster
Gestionnaire Service Sinistre Particuliers R => Z, Services PME RC + Incendie
Martine
De Ceuster

056 / 270 054

schadeparticulieren@malfait.be
foto van Van Peeterssen
Service Sinistre - Jurist - Entreprise RC / TRC & Transport
Laurent
Van Peeterssen

056 / 270 075

laurent@malfait.be

Service Commerciale

foto van Braet
Délégue Commerciale
Nicole
Braet

056 / 270 068
0485 / 358 897
nicole@malfait.be
foto van Heytens
Délégué Commerciale
Hilde
Heytens

056 / 270 060
0477 / 974 222
hilde@malfait.be
foto van Malfait
Délégué Commerciale
Koen
Malfait

056 / 270 077
0475 / 802 328
koen@malfait.be
foto van Bael
Marc Bael Risk Management & Legal Services SARL
Marc
Bael

056 / 270 065
0499 / 700 699
marc@malfait.be
foto van Vanherpe
Administrateur P Vanherpe & Partennaires SARL
Patrick
Vanherpe

056 / 270 051
0474 / 273 900
patrick@malfait.be
foto van Verlinde
Assuverma SARL
Marnix
Verlinde

056 / 270 067
0475 / 612 458
marnix@malfait.be

Service Comptabilité

foto van Doms
Service Comptable
Els
Doms

056 / 270 073

els@malfait.be
foto van Mestdagh
Service Comptable
Sven
Mestdagh

056 / 270 078

sven@malfait.be